Deň otvorených dverí 16. 02. 2016

Vysoká návštevnosť, zaujímavý program, možnosť vyhrať, ale hlavne spokojné tváre deviatakov a ich rodičov. Toto sú hlavné atribúty Dňa otvorených dverí na našej strednej škole. Najviac nás samozrejme tešia spokojní návštevníci, ktorí dostali okrem príjemného zážitku aj uspokojivé odpovede na svoje otázky. Otvorenosť a komunikácia možno našich budúcich študentov je jasným dôkazom atraktívnosti nielen študijných a učebných odborov, ale pramení to aj z dobrého pocitu už pri prvom kontakte počas návštevy našej školy.
Kvôli množstvu požiadaviek žiakov a rodičov o náhradný termín DOD sa naša škola rozhodla usporiadať druhé spoločné a zaujímavé stretnutie so záujemcami o štúdium u nás.
Pozývame Vás teda na druhý Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční dňa 16.02.2016 v čase od 8:00 do 15:00. Čaká Vás hodnotný program v našom štýle. Samozrejmosťou budú výhry a občerstvenie.

Ak ste teda nestihli minulý termín, radi Vás uvidíme v tretí februárový utorok. Pozvaní sú všetci deviataci aj v sprievode rodičov a aj tí, ktorí nás už raz navštívili. Všetci máte naše dvere otvorené!

Tešíme sa na Vás!