Deň otvorených dverí !

Súkromná stredná odborná škola Exnárova 20, Bratislava je novodobou nástupkyňou jednej z najväčších stavebných stredných škôl na západnom Slovensku s viac ako 55 ročnou minulosťou! Pôvodne škola sídlila na Ružinovskej ulici a tí skôr narodení si ju pamätajú ako ulicu Šmidkeho.

55-ročná tradícia stavebníctva a strojárstva je aj naďalej zachovaná v remeselných učebných odboroch, ku ktorým sa po reorganizácii a veľkom a náročnom sťahovaní v roku 2009 pridali študijné odbory, ktoré školu robia trendy a modernú.

Učebné odbory 3-ročné:autoopravár, elektromechanik, inštalatér, stolár, murár, maliar.

Študijné odbory 4-ročné: mechanik PC sietí, pracovník marketingu, mechanik lietadiel.

Najväčšou devízou a prínosom pre študentov našej školy je odbornosť, ktorú nadobúdajú, nielen po teoretickej stránke ako na bežných stredných školách, ale hlavne praxou, alebo, ak chcete, odborným výcvikom, ktorý je z prevažnej miery realizovaný v reálnych živých firmách a spoločnostiach. Kde inde sa mladý človek – študent strednej školy naučí viac ako za reálneho chodu v reálnej firme pod odborným dohľadom.

U nás je z čoho vyberať. Spolupracujeme s viac ako 60-timi spoločnosťami, firmami aj živnostníkmi od Malaciek cez Bratislavu až po Dunajskú stredu (Telekom, Letka Ministerstva vnútra SR, Tesco, BVS, ErsteGroup IT, IMPA, Drutechna……). Pýtate sa prečo? No preto, lebo tak zabezpečíme našim študentom pohodlie vykonávania praxe v mieste bydliska, prípadne v jeho blízkom okolí. To má za následok úsporu času, financií a skvelého pocitu z domáceho prostredia pre študentov. Naviac je tento odborný výcvik platený, čo znamená, že študent za svoju odvedenú prácu dostáva finančnú odmenu pravidelne každý mesiac. Absolútnou bombou je reálna možnosť okamžite získať prvé pracovné miesto po skončení štúdia a to práve v spoločnosti, v ktorej študent praxoval !

Zdá sa Vám to nemožné? Vyštudovať vyhľadávané odbory, získať prax počas študia, zarobiť peniaze a naviac získať svoje prvé pracovné miesto? Je to možné, príďte sa k nám o tom presvedčiť !

Srdečne Vás týmto pozývame na DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ, ktorý sa uskutoční v utorok 10.11.2015 v čase od 08:00 do 15:00 hod. v priestoroch našej školy na Exnárovej ulici č. 20 v bratislavskom Ružinove. Je pre Vás pripravený zaujímavý program s organizovanou prehliadkou školy za plnej prevádzky, ako bonus letový simulátor a na záver občerstvenie a zlosovanie vstupov atraktívne ceny!

Mgr. Jozef Lukianov

dod banner exnarova november