Deň otvorených dverí – 20.11.2018

Deň otvorených dverí sa stal dlhoročnou výbornou formou prezentácie našej školy. Tento rok sa DOD uskutočnilo dňa 20.11.2018. Naša škola privítala mnohých deviatakov (73), ich rodičov, priateľov či odborníkov z rôznych oblastí.

V príjemnej a neformálnej atmosfére návštevníci mohli zažiť nielen stretnutie s pedagógmi a majstrami odborného výcviku, ale aj priamy kontakt s firmami, v ktorých študenti absolvujú prax (Tesco, Telekom, Mikona). Spestrením tohtoročného dňa otvorených dverí bola aj účasť zástupcov Armády SR, kde sa môžu absolventi našej školy tiež uplatniť. Veríme, že učebné a študijné odbory, prezentované na tohtoročnom DOD zaujali žiakov zo ZŠ natoľko, že sa s nimi opäť stretneme na zápise a otvorení školského roka 2019/20.

Bohatý program bol pripravený v priestoroch celej školy a dielni, ktorými žiakov previedli naši zamestnanci a naši štvrtáci. Informácií bolo veľa, a ešte viac diskusií a preto sme ich obohatili o zábavu spojenú s možnosťou zapojiť sa do žrebovania o zaujímavé ceny.

Ďakujeme všetkým, že ste prišli.

A na záver mená šťastných výhercov:
1. miesto – dron (X5HW) – Daniel Jukl
2. miesto – tablet (HUAWEI) – Tomáš Pekár
3. miesto – slúchadla (PIONEER) – Kristína Bednáriková
4. miesto – smart hodinky (SMARTWATCH) – Martin Baran

Gratulujeme.

Ceny výhercom odovzdajú zástupcovia z našej školy priamo na základnej škole, ktorú navštevujú.