DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ – 20.novembra 2018

Deň otvorených dverí na našej škole sa uskutoční dňa 20.novembra 2018 na Exnárke zo všetkým ako má byť. Preto  srdečne pozývame všetkých žiakov 9. ročníkov ZŠ a ich rodičov a priateľov na Deň otvorených dverí na Súkromnú strednú odbornú školu na Exnárovej 20 v Bratislave.

Stále sa držíme hesla „ Radšej viac krát vidieť, ako len raz počuť“ Po úvodnej registrácii a prezentácii o našej škole tak ako každý rok aj pre Vás sme pripravili kompletnú prehliadku priestorov školy a dielní, športovísk a samozrejme výborné občerstvenie Americký hotdog, Fantu a ako sladkosť Horalku. Následne po absolvovaní krásneho dňa DOD budete zaradení do žrebovania o hodnotné ceny Super DRON, TABLET, Bluetooth slúchadlá a Smart HODINKY. Po žrebovaní Vám v priebehu týždňa osobne odovzdáme ceny priamo u vás na ZŠ.

Nezabudnite, že pri rozhodovaní sa, na akú školu pošleš prihlášku je tu aj naša škola EXNÁRKA – sme tu pre Vás „školné sa u nás neplatí“. Prax našich žiakov priamo vo firmách s finančnou odmenou a viac sa dozvieš

Tešíme sa na Vás 20.novembra 2018 na Exnárke. Viac info …

 

LETÁK DOD november 2018 A3

LETÁK DOD november 2018 A5

LETÁK ŠKOLY 2018 A4

LETÁK ŠKOLY 2018 A3